ooooo ooooo ooooo ooooo ooooo

Stamboom van de familie VEENSTRA

Siebrand Veenstra (1865) en Geertruida Broeils,

jongste zoon van Sipke Aukes Veenstra(G 1825) en Lemke Geerts Faber
ooooo ooooo ooooo ooooo ooooo
pagina x.x
ooooo ooooo ooooo ooooo ooooo

ga terug naar Auke Douwes F/Veenstra,grootvader van Siebrand Sipkes Veenstra
ga verder naar Geert Sipkes Veenstra, oudste broer van Siebrand

ga naar de informatiepagina

ga naar de verkorte weergave

go to translation of used dutch words


de vetgedrukte namen (onderstreept) springen een generatie terug, de andere vooruit.


VIi

Siebrand Veenstra

opzichter in vlasfabriek Obergum
G 7-5-1865 Obergum O 18-8-1915 Obergum
zn v Sipke V schipper en
Lemke Geerts Faber

H 5-5-1894 Baflo

Geertruida Broeils
naaister; weduwe: manufacturierster Obergum
G 4-10-1870 3.00 uur Tinallinge
O 15-11-1926 Hoogezand
dv Jan Broeils timmerman en Fenna Oosterhof

-

kinderen:
1. Limtje V. G 27-3-1895 Baflo O 5-2-1971 Winsum
- -H 12-5-1920
Eertze van der Vries G 22-3-1895 Sebaldeburen O 9-2-1971 Winsum
kinderen:
1. Harke van der Vries G 11-11-1922 Groningen
- - H 17-6-1953 Annie Huitsing G 29-12-1928 Winsum
2. Geertruida van der Vries G 21-3-1926 Winsum O 30-10-1998
- - H 22-7-1948 Hendrik Bierling G 26-2-1923 Winsum O 14-1-1999
3. Antje van der Vries G 9-7-1929 Winsum O 2008 Winsum
- - H 5-10-1954 Roelf van de Riet G 12-6-1926 Groningen
4. Siebrand van der Vries G 29-10-1933 Winsum
- - H 12-11-1957 Jantina Gebkediena Oosterveld G 27-1-1934 Groningen

2. Jan V. G 30-06-1896 O 10-3-1942 = VIIh =

3. levenloos kind 5-8-1897

4. Sipke V G 4-11-1898 O 14-11-1898 Winsum

5. Fenna V. G 23-10-1900 Obergum O 17-6-1987 Winsum (gn)

6. Jitske V. G 6-2-1902 O 28-10-1989 Winsum

7. Sipke Auke V. G 2-4-1905 O 28-1-1989 Middelstum = VIIi =

8. Catharina V. G 17-02-1908 Obergum O 19-10-1990 Kollum
- - H
Louwienus Huizenga G 27-10-1905
kinderen:
1. Louise Catharina Huizenga G 17-2-1940 Kollum
2. Willem Bernhard Huizenga G 8-5-1941 Kollum
3. Jan Cornelis Huizenga G 24-10-1942 Kollum
4. Koos Huizenga G 16-7-1945 Kollum
5. Rudolf Eduard Huizenga G 25-7-1947 Kollum
6. Geertruida Cornelia Huizenga G 7-12-1950 Kollum
-

9. Korneliske V. G 28-2-1911 Obergum O 17-1-2001 Winsum

10. Derkje Anje V. G 15-5-1912 Obergum O 28-3-2001 Winsum

11. Geert V G 25-5-1914 Winsum Obergum O 12-8-1914 ald.

-

VIIh

Jan
Veenstra
G 30-6-1896 Winsum Obergum O 10-3-1942 Winsum

H 12-9-1918 Winsum (gn)

Korneliske Albertha Werkema
G 14-9-1895 Garnwerd O 14-6-1947 Winsum
dochter van Hidde Geert Werkema en Geertruida Frieling
zie stamboom WERKEMA

kinderen:
1. Siebrand V.-- VIIIf --

2. Geertruida V. G.25-6-1920 Winsum-Obergum
- - H 13-8-1942
DaniŽl van der Meulen G 4-12-1915 Renkum
zn v Rindert vdM.G 18-1-1886 Suawoude O 17-4-1954 Renkum
en Elizabeth Drayer G 18-6-1887 Oudega (sm) O 19-1-1961 Renkum
kinderen:
1. Rindert van der Meulen G 16-8-1943 Zuidlaren
H Annie Everdina Aukema Roden G
kinderen: Cornelie Sijbrich 22-4-1968, DaniŽl 21-2-1970; Jan Gert 20-3-1971 Zuidlaren
2. Jan van der Meulen G 3-6-1947 Zuidlaren
H Willempje Adriana Prins G 18-3-1950 Oud-Beyerland
dochter: Hedwig G 14-4-1977 Hellevoetsluis
3. Cornelis Albert v d Meulen G 12-6-1950 Zuidlaren
H Isabella Margaretha Aukema G 3-10-1952 Leutingwolde, Roden
kinderen: Isabella Macaya Karina 17-3-1978; DaniŽl Cornelis G 2-12-1981 Roden
4. Elizabeth van der Meulen 5-6-1955 Oldehove
H Auke Plas G 11-1-1955 Groningen
kinderen: Ynskje Lysbeth Plas G 20-12-1983 Gron.; Anne Geertruide (Geerte) Plas G 27-12-1985 Gron.
-

3. Hidde Geert V. -- VIIIg

4. Limtje Geertruida V. G 30-11-1923 Winsum
- - H Nanne ter Huizen G 26-7-1924 den Haag
zn v Jan Jacobus tH G 22-3-1894 Winsum en
Elisabeth Witte G 14-11-1897 Rotterdam

kinderen:
1. Jan Jacobus ter Huizen G 7-11-1947 Warffum
H Emma Wilhelmina Faber 8-12-1948 Hoogkerk
kinderen: Olga ter H 18-9-1976 Gron; Mirjam ter H 20-5-1979 Gron
2. Nanne ter Huizen G 28-11-1949 Warffum
H Jantina Jeanette Polman 20-6-1952 Hoogkerk
kinderen: Nanne-Jan tH.1-5-1976 Delfzijl
Hilde Elisabeth tH. 10-4-1979 ald. Christa tH. 23-1-1983 ald.

3. Cornelia Albertha ter Huizen G 18-7-1953 Pieterzijl
H Johannes Everhardus Visser 23-9-1943 Djakarta(ind)
kinderen: Linda Margaretha Visser 6-1-1978 Groningen
Paul Visser 16-4-1981 Hoogezand, Annelies Visser 4-12-1986 id.
4. Elisabeth Catharina ter Huizen G 1-3-1957 Pieterzijl
H Henderikus van der Leij G 23-11-1953
kinderen: Bram vd Leij 23-8-1984 Groningen
Douwe vd Leij 15-7-1987 Oldehove Wietse vd Leij 18-1-1992 Oldehove
-

5 Geertje Jacoba V. G 7-6-1925 Winsum
- - H 30-4-1947 Groningen
Karst Jan Boonstra G 14-6-1924 Eenrum
zn v Derk B. G 3-3-1901 Zuidhorn O 17-6-1987 Groningen
en Aaltje Sikkema G 16-3-1894 Warffum O 16-9-1974 Groningen

(zie stamboom BOONSTRA3)
kinderen:
Derk Boonstra G 21-2-1948 Groningen
Jan Boonstra G 20-2-1949 Groningen
H(1)1973 Franekeradeel Leentje Herrema G 15-3-1949 Ried (fr) dv Harmen H en Trijntje Dijkstra
H(2) 21-6-1999 Pusan (kr) Lee Young Hee G 9-12-57 Inch'on (republiek van Korea)
kinderen:Karst Harmen G 6-1-1975 Gron.; Martine Geerte G 5-11-1976 Bahrein;
Louwrens Derk G 23-3-1979 Gron Boonstra
Alice Willemina Greetje Boonstra G 24-9-1951 Gron.
H 1976 Sauwerd Jan Meindert Luth G 9-2-1950 Ulrum
zn v Hendrik L en Johanna Arendina Borg
kinderen: Egbert Hendrik Luth G 16-8-1977 Gron; Karst Jan Luth G 21-10-1978 Gron.
Margreet Jacoba Luth en Hanneke Arendina Luth G 28-6-1980 Gron
Cornelia Albertha Boonstra G 8-7-1953 Groningen
H 31-5- 1979 Amstelveen Johannes Franciscus Cornelus Hijszeler G 5-4-1954 Enschede
(gesch 1992) zn v Cornelus Coenraad Willem Jan H en Johanna Cornelia Hoogervorst
zoon: Willem Jan Karst Hijszeler G 14-5-1985 Glanerbrug
Alfred Siebrand Boonstra G 6-10-1962 Groningen
Lilian Geerte Boonstra G 16-5-1967 Groningen
R Menno Beukema G 1-1-1971 Groningen
zv Joost Egbert Beukema en Hinke Janny Siebenga
kinderen: Fenna Geertje G 3-9-2001; Joost Egbert G 19-12-2002 Beukema 's Gravenhage
-

VIIIf

Siebrand
Veenstra
G 10-6-1919 Winsum O 19-10-1982 Zuidlaren (gn)

H 5-7-1945 Winsum

Catharina Hubertine Drewes
G 28-2-1919 Winsum O 28-12-1994 Zuidlaren
d v Ebel D Winsum en Trijntje de Vries Ferwerd

-

kinderen:
1. Trijntje V G 30-4-1946 Winsum
- - H 30-9-1966 Zuidlaren
Berend Nicolai G 13-2-1944 Assen
kinderen:
1. Catharina Ingeborg Nicolai G 30-9-1967 Groningen
H 30-9-1994 Peize Pieter Beijen G 28-10-1961 Hilversum
kinderen Beijen: Marijne Catharina 30-06-1996 Dorieke Adrienne 28-06-1999 Amersfoort
2. Ilse Jacolien Nicolai G 22-2-1971 Dronten
3. Thomas Siebrand Nicolai G 14-5-1974 Dronten

2. Cornelia Albertha V. G 8-5-1948 Winsum
- - H 10-4-1971 Anloo
Hugo Simon Jongma
G 18-10-1944 O 10-10-1989 Leeuwarden
kinderen:
1. Catharina Hubertina Jongma G 24-2-1972 Leeuwarden
-- H 19-9-1997 Jelmer Tjalling Jan Rouwť
kinderen: Lysbeth Gelbrich G 24-12-1997, Hugo Jan G 27-8-1999, Hedwich Sytske 1-7-2001, Martsen Catharina 31-7-2005
2. Maria Elisabeth Jongma G 5-4-1973 Leeuwarden
- - H 21-9-2002 Leeuwarden Trevor Kingston, Ierland [Clonakilty]
kinderen: Oscar Hugo 20-4 2005

3. Steven Hugo Jongma G 4-1-1977 Leeuwarden
4. Paulus Franciscus Jongma G 14-9-1978 Leeuwarden

3. Jan V. -- IXe --

-

IXe

Jan
Veenstra
G 25-2-1951 O 25-9-1990

H 13-10-1977 Zuidlaren

Helena Anna Berends

-

kinderen:
1. Maria Catharina Veenstra G 27-1-1980 Assen
2. Siebrand Antoon Veenstra G 10-9-1982 Assen
3. Pauline Veenstra G 5-3-1984 Assen
4. Jeroen Veenstra G 30-4-1985 Assen
-


VIIIg

Hidde Geert
G 5-7-1921 Winsum O 28-4-2002

H 23-5-1946 Groningen

Hinke Beving G. 26-5-1921
d.v. Eppe Beving en Mentje van der Woude

-

kinderen:
1. Jan Veenstra -- IXf

2. Eppe Veenstra G 19-8-1948 Winsum
- - H Josta Jongenburger

3. Mentje Veenstra G 9?-1-1950 Winsum
R Hans RaphaŽl

4. Kornelis Albert Veenstra G 22-6-1956 O 30-6-1956

5. Cornelia Albertha Veenstra G 25-2-1958 Emmen
- - H 1994 David Alderdice G 21-5-1955 Belfast N.Ierland
kinderen:
Caitlin Alderdice G 20-8-1991
Josephine Alderdice G 7-4-1994

6. Geertruida Veenstra 13-10-1959 Emmen
R Corine Heijboer

-


IXf

Jan
V. G 30-3-1947 Winsum

H 13-4-1973

Lucie Jacoba Faber G 23-1-1950 Hoogkerk

-

kinderen:
1. Susan Veenstra G 2-8-1976 Groningen
- - R. Robert Bonthuis G 17-11-1968 Weesp
dochter:
Rosanne Bonthuis G 10-7-1997
Isa Bonthuis 27-3-2003
2. Hidde Geert Veenstra G 4-11-1978 Leek
3. Alex Veenstra G 19-2-1982 Leek
-


VIIi

Sipke Auke
Veenstra
G 9-4-1905 O 28-1-1989 Middelstum
manufacturier

H1 12-6-1930

Jurriena Alderdina Heerema
G 13-2-1906 Groningen O 21-7-1939 Middelstum
d v Klaas Meint H en Elisabeth Brander

H2 28-10-1947 Appingedam

IJke Berrelkamp G 19-3-1913 Woldendorp
-

kinderen: H1

1. Geertruida Veenstra G 21-3-1934 Middelstum
- - H 28-2-1957 Middelstum
Henk Cornelis de Meijer G 12-6-1931 Ridderkerk
kinderen:
Harry Adriaan de Meijer G 23-2-1958 Groningen
Siebrand Auke de Meijer G 5-6-1959 Groningen
Matthijs de Meijer
-

2. Klaas Meint Veenstra = VIIIh =

3. Jurrien Alderd Veenstra =VIII i =

kinderen H2:

4. Pieter Veenstra = VIIIj =

5. Siebrand Jan Veenstra 25-9 1950 Middelstum
- - R Lis Nielsen G 29-8-1955 Denemarken

6. Cornelia Fenna Catherina Veenstra G 17-8-1952
- - H Michael Goldsmith G 23-3-1947 U.S.A. O
kinderen:
Abraham Goldsmith
Jonathan Goldsmith


VIIIh

Klaas Meint
V. G 29-7-1936 Middelstum

H 11-2-1960 Winsum
Ebeltje van der Molen G 11-1-1937 Winsum

-

kinderen:

Frea Jurriena Veenstra G 12-6-1962 Drachten

-


VIII i

Jurrien Alderd
Veenstra G 21-7-1939 Middelstum

H 15-9-1969 Groningen

Liane Anna Brom G 22-1-1935 Basel/[in Fr: Saint Louis]

-

kinderen:

Martin Veenstra G 20-11-1970 Groningen

-


VIIIj

Pieter
V. G 21-7-1948 Middelstum

H 8-6-1973 Middelstum

Anneke Wiltjer G 9-8-1952 Middelstum

-

kinderen:

Marieke Veenstra G 14-6-1978 Delft

Wilbert Veenstra G 2-3-1981 Delft

-



ga terug naar de verkorte weergave.

Hebt u vragen of opmerkingen, zend een email naar: Nelleke Boonstra



bijgewerkt op 2205 2008